FIREMNÍ AKCE

Elly Jay - vánoční firemní večírek firemní teambuilding hostesky na předávání cen

Firemní akce - Námi připravované a realizované akce ale mají několik společných jmenovatelů: originalita, jedinečnost, profesionální přístup, neobyčejný zážitek a spokojenost klienta. Dle našeho vnímání by každá firemní akce měla mít silné nosné téma, tempo, gradaci a pointu. Váš firemní event rádi připravíme přímo "na klíč".

Teambuilding - Firemní teambuilding v našem pojetí je kombinací dobré zábavy a netradičních disciplín napomáhajících budovat a utužovat kolektiv.

Setkání s obchodními partnery - dáme Vám na výběr z několika vytipovaných lokalit odpovídajících Vašim požadavkům. Pro Vaše klienty připravíme neobyčejný program sestavený výhradně pro příslušnou specifickou skupinu osob. Vaše obchodní partnery bude čekat celá řada příjemných překvapení. Po zjištění Vašich prvotních představ a dalších nezbytných informací pro Vás rádi nezávazně připravíme návrh programu Vaší akce.

Family day a dětský den - jeden z nejlepších způsobů, jak posílit loajalitu Vašich zaměstnanců vůči firmě a zárověň jim dopřát zaslouženou porci zábavy. V oblasti akcí pro děti a jejich rodiče patříme k absolutní špičce v rámci celé ČR - viz www.detskeakce.cz

Firemní večírek - dokážeme namíchat příjemně omamný mix vkusné zábavy, zdravého vzrušení a neopakovatelných zážitků. Dbáme na to, aby si v programu našel to svoje každý účastník akce. Firemní party nepřipravujeme podle zavedeného modelu. Každá další akce tohoto typu je pro nás nová výzva, při které můžeme v rámci zadání klienta uplatnit přetlak našich nápadů. Na hladký průběh Vašeho firemního večírku budeme dohlížet od začátku až do konce.

Roadshow - disponujete kvalitním výrobkem nebo jiným zajímavým produktem, o kterém by se mělo dozvědět co nejvíce lidí? Vytvoříme pro Vás originální a výraznou roadshow, která Váš produkt i Vaši společnost zviditelní. Máme zkušený tým schopných profesionálů a veškeré vybavení včetně party stanů a kvalitního ozvučení.

Konference, veletrhy - zajístíme doprovodný program Vašich konferencí a prezentací na veletrzích - včetně ozvučovací techniky, pečlivě vybraných a proškolených hostesek,, moderátora, vystoupení umělců...

 

 


Kontakt

Ivo Opletal
Na sídlišti 284, 783 49 Lutín
773 556 751

FIREMNIEVENT.CZ

Když myšlenka umocní zadání